Kontakty

Jan Leksa - kominictví,

Chlumětín 85, 59202 Svratka mobil 602 773065

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

kancelář a sklad Žďár: p. Leksa tel.602 773 065, Jihlavská 16, Žďár nad Sázavou

pobočka Chrudim: p. Holub tel.730 175 907

pobočka Polička: p. Kopecký tel.605 246 832

pobočka H. Brod: p. Pleskač tel.721 503 602

 

Náhled  Náhled  Náhled Náhled 

Náhled  Náhled  Náhled  Náhled 

V oblasti nových komínů se specializujeme zejména na dodávky a montáže komínů v moderních energeticky úsporných domech, dokladem o naší úspěšnosti může být již více než 10 let trvající spolupráce s firmou Vlastimil Suchý – stavební činnost a jejím nástupcem firmou  Woodsystem, s.r.o., Brno - výstavba rodinných domů – dřevostavby. Za tuto dobu jsme postavili v dřevostavbách a energeticky úsporných domech stovky nových komínů a k velké části dodali i krbová kamna nebo individuálně obestavěné krbové vložky.       

        

Náhled  Náhled  Náhled  Náhled  Náhled

Náhled  Náhled  Náhled  Náhled  Náhled 

Odborné stavby nových komínů, sanace stávajících a připojování spotřebičů provádíme nejen pro stavební firmy, ale především pro individuální stavebníky.

Mimo dodávky a stavby komínů provádíme klasické čištění komínů, kontroly, revize komínů a spalinových cest.

Ze zakázek roku 2008 vybíráme spolupráci s stavební firmou A-Z stavební Heřmanův Městec, 30x prohlídka a vystavení revizních zpráv na komíny  a spalinové cesty od plynových kondenzačních a nízkoteplotních kotlů v souboru bytových staveb Pod Kopečkem v Pardubicích. Další zajímavou zakázkou roku 2008 byla stavba 31 ks komínů Schiedel UNI***Plus a 6 ks společných komínů Schiedel MULTI pro 30 ks plynových spotřebičů ve "Viladomech A a B" v lokalitě Žďár nad Sázavou Klafar II - celkem 392 m komínů.

Náhled  Náhled  Náhled  Náhled  Náhled

V roce 2009 jsme se stali prověřeným dodavatelem služem pro koncern Volkswagen Group - závod Škoda Auto a.s. a další významné dodavatele v automobilovém průmyslu v našem regionu. S předstihem vlastníme osvědčení o získané odborné kvalifikaci a způsobilosti " Revizní technik komínů", které je nutné od roku 2011 pro provádění revizí komínů a spalinových cest. Od roku 2010 jsme trvale registrováni jako bezúhonná důvěryhodná firma v Centrálním registru dlužníků. Díky používání kvalitních certifikovaných materiálů, moderních postupů a techniky poskytujeme našim zákazníkům na služby nadstadardní záruky. Našim cílem do budoucích let je udržet nastavenou kvalitu služeb a snížit čekací dobu posílením pracovní kapacity. 

 

 
Zubri.jpg
novedvory.jpg
prubeh.jpg
 
© 2021