Kontakty

Jan Leksa - kominictví,

Chlumětín 85, 59202 Svratka mobil 602 773065

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

kancelář a sklad Žďár: p. Leksa tel.602 773 065, Jihlavská 16, Žďár nad Sázavou

pobočka Chrudim: p. Holub tel.730 175 907

pobočka Polička: p. Kopecký tel.605 246 832

pobočka H. Brod: p. Pleskač tel.721 503 602
O nás
    Firma Jan Leksa – B&L byla založena v únoru roku 1992 a podniká jako fyzická osoba v kovovýrobě. Z prvopočátku se zabývala výrobou drobných kovových součástí a výrobků, mimo jiné i kouřovodů.
   Od roku 1994 se specializuje na výrobu kouřovodů a prodej kovových komínových systémů včetně příslušenství. Ve spolupráci s místními kominickými firmami realizuje první náročnější dodávky rekonstrukcí a staveb kouřových cest.
   Díky vzrůstající poptávce po nabízených službách a zajištění plynulosti zakázek nabírá nové zaměstnance s stěhuje do větších prostor. 
   V roce 1997 získává osvědčení a atest na výrobu vlastních kovových komínových systémů a kouřovodů z nerezi a hliníku.
   V roce 1998 se stává majitel firmy Jan Leksa členem Společenstva kominíků České republiky  www.skcr.cz

    Z důvodu zkvalitnění služeb a postupu legislativy v podnikání získáváme v roce 1999 oprávnění provozovat živnost kominictví.

    Postupně jsme se stali významným regionálním dodavatelem komínových systémů a komponentů komínových systémů.  Spolupracujeme nejen s výrobci komínů, ale i odbornými montážními firmami – kominíky. Poskytujeme služby v oboru kominictví.

    V dubnu 2002 je majitel firmy Jan Leksa zvolen cechmistrem Společenstva kominíků ČR kraje Vysočina a členem Rady SKČR. loga_kominiku.jpg

     Od roku 2004 rozšiřujeme naše služby o kamnářství – prodej krbových kamen, krbových vložek a příslušenství, stavby krbů a zahajujeme provoz internetového obchodu KRBO - od roku 2008 má jiného provozovatele.
V dubnu 2006 jsme přestěhovali kancelář a část skladu komínů do nových a modernějších prostor v Jihlavské ulici 16 ve Žďáře nad Sázavou. 
V roce 2007 zahajujeme nově prodej a montáže komínových systému CIKO, RICOM, BRILON . I nadále prodáváme a montujeme komínové systémy předních lídrů stavebního trhu jako SCHIEDEL, Vacovský GROUP, JEREMIAS ... 
    
Od počátku roku 2009 rozšiřujeme portfolio prováděných služeb o frézování komínů a komínových dehtů.
Náhled  Náhled  Náhled  Náhled Náhled

V roce 2009 jsme se stali prověřeným dodavatelem služem pro koncern Volkswagen Group - závod Škoda Auto a.s. a další významné dodavatele v automobilovém průmyslu v našem regionu. S předstihem vlastníme osvědčení o získané odborné kvalifikaci a způsobilosti " Revizní technik komínů", které je nutné od roku 2011 pro provádění revizí komínů a spalinových cest. Od roku 2010 jsme trvale registrováni jako bezúhonná důvěryhodná firma v Centrálním registru dlužníků. Díky používání kvalitních certifikovaných materiálů, moderních postupů a techniky poskytujeme našim zákazníkům na služby nadstadardní záruky. Našim cílem do budoucích let je udržet nastavenou kvalitu služeb a snížit čekací dobu posílením pracovní kapacity a zřízením další provozovny.  

    V současnosti jsme schopni poskytovat nejen běžné kominické práce jako čištění , kontroly a revize komínů a spalinových cest, ale i zrealizovat zakázky kompletních spalinových cest od tepelně-technického návrhu, přes montáž komína,  až po dodávku vhodného spotřebiče s kouřovodem a jeho uvedení do provozu.  

 

 

 
 
Aktuality
Chlumetin.jpg
marsovice.jpg
TLK.jpg
 
© 2021